Szkoła podstawowa w UmiastowieHome

Publiczna szkoła podstawowa im. Adama Mickiewicza w Umiastowie

OVERVIEW

The site szkola-umiastow.pl currently has an average traffic classification of zero (the smaller the better). We have parsed eighteen pages within the site szkola-umiastow.pl and found two websites interfacing with szkola-umiastow.pl.

SZKOLA-UMIASTOW.PL TRAFFIC

The site szkola-umiastow.pl has seen variant amounts of traffic until the end of the year.
Traffic for szkola-umiastow.pl

Traffic ranking (by month) for szkola-umiastow.pl

Traffic ranking by day of the week for szkola-umiastow.pl

WHAT DOES SZKOLA-UMIASTOW.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of szkola-umiastow.pl Mobile Screenshot of szkola-umiastow.pl Tablet Screenshot of szkola-umiastow.pl

SZKOLA-UMIASTOW.PL SERVER

We detected that a lone root page on szkola-umiastow.pl took eight hundred and twenty-eight milliseconds to stream. Our crawlers could not find a SSL certificate, so in conclusion our crawlers consider szkola-umiastow.pl not secure.
46.242.145.11

We detected that this website is employing the nginx operating system.

Szkoła podstawowa w UmiastowieHome

Publiczna szkoła podstawowa im. Adama Mickiewicza w Umiastowie

PARSED CONTENT

The site szkola-umiastow.pl states the following, "Za nami rok szkolny 20142015." I noticed that the website also stated "Wciągnięciem flagi na maszt i wysłuchaniem hymnu rozpoczęliśmy związane z nim uroczystości." They also stated " Pani dyrektor Grażyna Pytkowska powitała gości pana Pawła Kanclerza-burmistrza Ożarowa Mazowieckiego i pana Zbigniewa Rybaka dyrektora ZEASiP-u, rodziców i dzieci. Wykaz podręczników na rok szkolny 20152016. W tym roku na pikniku rodzinnym , Mama ,Tata i Ja spotkaliśmy się 30 maja. Wycieczka do Wieliczki i Krakowa." The meta header had Publiczna szkoła podstawowa im. Adama Mickiewicza w Umiastowie - Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju I Edukacji Dzieci Wiejskich przy szkole podstawowej im. A.Mickiewicza w Umiastowie as the first keyword.

SEE MORE WEBSITES

ZSP Iłownica

Zadania dla klas IV - VI. Zadania dla klas I - III. Uwaga zmiana w uiszczaniu opłat za żywienie i przedszkole! Od nowego roku szkolnego opłaty za żywienie oraz przedszkole dokonywać będzie można jedynie u pani Danuty Zbijowskiej w godzinach od 12. 00 od 1-szego do 15-tego każdego miesiąca, w bibliotece szkolnej. Pedagog prosi o składanie wniosków o refundację podręczników do dnia 31. Szanowni Rodzice, w zakładce BIP- d.

Aktualności

Zespół Szkół w Mstowie

19 czerwca 2015 roku odbyło się nietypowe spotkanie z młodzieżą zorganizowane przez wychowawcę klasy 5a Pawła Orlikowskiego. IV Szkoły Podstawowej oraz kl. I Gimnazjum będą zakupione przez szkołę. IV rodzice kupują we własnym zakresie.

Zespół Szkół w Otorowie

Wycieczka do parku linowego Remes. IV Gminny Festiwal Piosenki Polskiej. Wycieczka klas szóstych do Torunia. Apel z okazji Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. FESTYN RODZINNY ORAZ OTWARCIE BOISKA WIELOFUNKCYJNEGO. Created with Artisteer by Żaneta Pawlak.

TENISKI - wczasy, odpoczynek, sport, zabawa

Teniski - wczasy, odpoczynek, sport, zabawa. Jesteśmy grupą przyjaciół dla których sport stanowi bardzo ważny element rozwoju osobistego. Działamy z pasją zaszczepiając radość z uprawiania sportu i aktywności na świeżym powietrzu. Najlepszy program dla początkujących i rodzin z dziećmi. Czy jesteś gotowy, aby twoje małe dzieci, nastolatki, żona lub mąż poczuli się prawdziwymi narciarzami? Poświęcając kilka dni na wysiłek uczenia się, z czasem między lekcjami do wypoczynku i zabawy poza trasami.